Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

STUDIA NA UJ

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdź pomysł na siebie na UJ - kampania promocyjno-rekrutacyjna

Tegoroczna kampania ma na celu zachęcenie młodych ludzi do studiowania i pokazania, że UJ to miejsce, gdzie mogą rozwijać swoje pasje, odkrywać talenty, zdobywać wiedzę i budować przyszłą karierę.

Kampania UJ wpisuje się w szerszy trend odchodzenia od tradycyjnego modelu nauczania. Pokazuje, że edukacja przybiera różne formy i dostosowuje się do indywidualnych potrzeb oraz celów młodych ludzi. Rozwija ważne umiejętności miękkie takie jak komunikacja, praca zespołowa i rozwiązywanie problemów. Pomaga odkryć pasje i talenty. Angażuje w działalność społeczną i charytatywną.

Uniwersytet oferuje szeroką gamę kierunków studiów (ponad 160), co pozwala młodym ludziom na wybór odpowiedniej ścieżki edukacyjnej. Uczelnia stawia na interdyscyplinarność (możliwość udziału w zajęciach na różnych Wydziałach), umiędzynarodowienie (możliwość nauki w zagranicznych zaprzyjaźnionych uniwersytetach) i elastyczność programów nauczania (możliwość podjęcia pracy).

Kampania UJ jest skierowana do młodych ludzi, którzy szukają swojego miejsca w świecie i chcą zbudować satysfakcjonującą przyszłość.

Instagram @misjaUJ: https://www.instagram.com/misjauj

Grupa na FB - Rekrutacja na UJ: https://pl-pl.facebook.com/groups/RekrutacjaUJ

 

 

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Znajdź pomysł na siebie [film]

Znajdź pomysł na siebie [film]

13.05.2024
Zastanawiasz się co robić w życiu? Gdzie iść na studia? Rozważasz jaką uczelnię wybrać? Koniecznie obejrzyj film i przekonaj się, że Uniwersytet Jagielloński w Krakowie to najlepsza decyzja!
Wybierz Uniwersytet Jagielloński

Wybierz Uniwersytet Jagielloński

19.12.2022
Odkryj jakie korzyści wiążą się ze studiowaniem na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Dlaczego Kraków?

Dlaczego Kraków?

15.12.2022
Poznaj uroki miasta studentów, tętniącego życiem kulturalnym. Sprawdź jak mieszka się w Krakowie i jakie perspektywy na przyszłość oferuje stolica Małopolski.