Nagrania LIVE

Nagrania LIVE

LIVE z radiem UJOT FM. Wszystko co chcecie wiedzieć o pracy w radiu 🎤🎧 bez tematów tabu. Transmisja z dnia 8 września 2020 r. Zapraszamy do obejrzenia!

LIVE z Julią Jaskułą - studentką UJ. Transmisja z dnia 1 września 2020 r. dotycząca studiowania na Uniwersytecie Jagiellońskim, w szczególności na kierunkach Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna oraz Amerykanistyce. Zapraszamy do obejrzenia!

LIVE na grupie REKRUTACJA NA UJ na Facebooku: o akademikach, stypendiach, ubezpieczeniach i możliwościach rozwoju zawodowego na UJ. Transmisja z 27 sierpnia 2020 r. Zapraszamy do obejrzenia!

LIVE z Klaudią Murańską - studentką UJ. Transmisja z dnia 8 lipca 2020 r., o studiowaniu na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ. Zapraszamy do obejrzenia!

LIVE ze studentami Wydziału Filologicznego UJ. Zastanawiacie się co studiować, jaki kierunek wybrać? Posłuchajcie Jessici Swobody i Mikołaja Dunikowskiego. Opowiadają o studiowaniu filologii czeskiej i serbskiej na UJ oraz o życiu studenckim. Transmisja z 1 lipca 2020 r. Zapraszamy do obejrzenia!

LIVE z Sylwią Skórkiewicz, studentką UJ. Transmisja z dnia 24 czerwca 2020 r. o studiowaniu na Wydziale Chemii UJ, kierunku chemia medyczna i życiu w Krakowie. Zapraszamy do obejrzenia!

Live prosto z Gotlandii (Szwecja) z dr hab. Szymonem Drobniakiem, naukowcem z Wydziału Biologii UJ! Transmisja z dnia 17 czerwca 2020, o studiowaniu na UJ, badaniach, życiu naukowca. Zapraszamy do obejrzenia!

Live z Moniką Bogacz - studentką UJ. Transmisja z dnia 10 czerwca 2020 r. dotycząca studiowania na Uniwersytecie Jagiellońskim, w szczególności na kierunku "Zarządzanie Kulturą i Mediami" (Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ). Zapraszamy do obejrzenia!

Zobacz relację ze spotkania live, podczas której pracownicy Działu Rekrutacji na Studia oraz Centrum Promocji i Komunikacji wyjaśniają zasady rekrutacji oraz odpowiadają na pytania.

Na zadane wcześniej przez Was pytania dopowiada Maria Stós z Działu Rekrutacji. Jeżeli jeszcze macie jakieś wątpliwości i rekrutacyjne dylematy, piszcie w komentarzach! Nie zapominajcie również o naszej grupie 🔛 Rekrutacja na UJ